• Rýchly kontakt: +421 53 3810 467

Spoločnosť UNISA s.r.o. bola založená v roku 2009 ako strešné centrum, za účelom predaja strešných krytín a strešných doplnkov zákazníkom,  po celom Slovensku.
Pracovníci spoločnosti sa v strechárskej oblasti pohybujú od roku 2002 a za toto obdobie nazbierali množstvo poznatkov, na základe ktorých Vám vedia poradiť , doporučiť kvalitné certifikované produkty z tejto oblasti stavebníctva.
Cieľom kolektívu firmy UNISA, s.r.o. je poskytnúť zákazníkovi komplexne služby pri realizácii strechy, fasády alebo aj kompletnej stavby Vášho domu. Samozrejmosťou je dodanie stavby na kľúč t.j. od poradenstva až po realizáciu.

V roku 2015 sme začali s predajom fasádnych omietok, ktoré miešame na počkanie u nás na predajni. Rozšírili sme predaj doplnkov potrebných pri realizácii fasád. Postupne sme sa transformovali na stavebnú firmu a začali sme realizovať verejné zákazky, stavby na kľúč. Spolupracujeme nielen s malými stavebníkmi ale aj väčšími stavebnými firmami. Rovnako sme aj partnermi verejného sektora. Navštívte nás – radi Vás privítame v našich obchodných priestoroch na Radlinského ulici v Spišskej Novej Vsi.Všetky Vaše otázky Vám radi zodpovieme na kontaktných telefónnych číslach (Viac čítajte v sekcii kontakt.).

Certifikáty

Sme vlastníkmi certifikátov ISO 9001, 10001, 14001, 18001, certifikát na odstránenie azbestu a odvoz na skládku, certifikát na realizáciu systémového zatepľovania, zápis v registri partnerov verejného sektora.