Vetroizolačná membrána EUROVENT WALL PROTECT

Popis

Eurovent WALL PROTECT je jednovrstvová membrána vetroizolačná s vysokou paropriepustnosťou, určená k použitiu v stavebníctve na izoláciu pred vetrom, dažďom a vlhkosťou stien obytných a priemyselných budov. Pozostáva z vrstvy polypropylénového vlákna, ktoré je odolné voči UV. Zabezpečuje vysokú paropriepustnosť  a veternú izoláciu. Membrána Eurovent WALL PROTECT je v nikekoľkých rozmeroch (šírkach a dĺžkach), vďaka čomu môže byť výrobok použitý podľa individuálnych potrieb investora. Obsahuje aj špeciálne stabilzujúce dodatky ktoré spôsobujú že odolnosť na UV žiarenie je 3 mesiace.


Eurovent WALL PROTECT je výrobok najvyššiej triedy aj preto je označený originálnou etiketou. Originalitu výrobku potvrdzuje taktiež potlač na membráne, vďaka ktorej je montáž na streche jednoduchá a rýchla.

Vetroizolačná membrána EUROVENT WALL PROTECT

Viac pohľadov
67,50 €

* Povinne vyplnené polia

67,50 €

Skúsenosti, moderná technológia, kompetentnosť, zreteľnosť a zodpovednosť, ako aj stabilita sú kľúčové ukazovatele odlišujúce značku Eurovent medzi inými značkami konkurencie. Počiatočné skúsenosti v technológii výroby siahajú do prvej polovice devedesiatych rokov minulého storočia. Aktívna činnosť v devedesiatych rokoch a prvej dekáde aktuálneho storočia značne rozvinula technologické možnosti ako aj know-how, čoho efektom sú ponúkané výrobky – jeden z najlepších v svojej triede. Výrobky Eurovent sú charakterizované modernými riešeniami, vyznačujúce sa vysokými užitkovými vlastnosťami (tesárom, investorom). Spolu s výrobkami Eurovent je ponúkaný bohatý servis v oblasti poradenstva, výberu produktov , hľadaní riešení, správnej montáže a používania ako aj systém záruky. Obchodným spoločnostiam a tesárom zaangažovaným v procese sú ponúkané školenia z oblasti najlepších stavebných riešení, podporených výrobkami Eurovent. Takto dáva značka Eurovent svojim klientom pocit bezpečnosti a životnosti, čo v prípade hydroizolačných materiálov pre stavebníctvo je kľúčovým činiteľom ovplyvňujúcim životnosť stavebných objektov.

1,5 m x 50 bm = 75 m2