Strešná fólia EUROVENT STANDARD

Popis

Eurovent STANDARD je trojvrstvová paropriepustná strešná fólia určená na použitie v stavebníctve pri šikmých strechách, odvetraných, bezprostredne používané pod strešnú krytinu. Pozostáva z hornej a dolnej vrstvy polyetylenovej fólie ako aj vnútornej vrstvy z polypropylénovej mriežky, ktorá zabezpečuje extrémne vysokú  odolonosť výrobku proti pretrhnutiu. Strešná fólia Eurovent STANDARD  je na celej svojej poloche mikro perforovaná, ktorá rozhoduje o výške paropriepustnosti výrobku. Eurovent STANDARD obsahuje špeciálne stabilizujúce doplnky ktoré spôsobujú dodolnosť voči UV žiareniu 2 mesiace, vďaka čomu môže byť montáž  ukončená s časovým sklzom.Strečná fólia.


Eurovent STANDARD je výrobkom najvyššej kvality aj preto je označený originálnou etiketou. Originalitu výrobku potvrdzuje taktiež potlač na fólii, vďaka ktorej je montáž na streche jednoduchá a rýchla.

Strešná fólia EUROVENT STANDARD

Viac pohľadov
45,00 €

* Povinne vyplnené polia

45,00 €

Skúsenosti, moderná technológia, kompetentnosť, zreteľnosť a zodpovednosť, ako aj stabilita sú kľúčové ukazovatele odlišujúce značku Eurovent medzi inými značkami konkurencie. Počiatočné skúsenosti v technológii výroby siahajú do prvej polovice devedesiatych rokov minulého storočia. Aktívna činnosť v devedesiatych rokoch a prvej dekáde aktuálneho storočia značne rozvinula technologické možnosti ako aj know-how, čoho efektom sú ponúkané výrobky – jeden z najlepších v svojej triede. Výrobky Eurovent sú charakterizované modernými riešeniami, vyznačujúce sa vysokými užitkovými vlastnosťami (tesárom, investorom). Spolu s výrobkami Eurovent je ponúkaný bohatý servis v oblasti poradenstva, výberu produktov , hľadaní riešení, správnej montáže a používania ako aj systém záruky. Obchodným spoločnostiam a tesárom zaangažovaným v procese sú ponúkané školenia z oblasti najlepších stavebných riešení, podporených výrobkami Eurovent. Takto dáva značka Eurovent svojim klientom pocit bezpečnosti a životnosti, čo v prípade hydroizolačných materiálov pre stavebníctvo je kľúčovým činiteľom ovplyvňujúcim životnosť stavebných objektov.

1,5 m x 50 bm = 75 m2