Strešná membrána EUROVENT METALLIC

Popis

Eurovent METALLIC je štvorvrstvová strešná membrána s vysokou paropriesustnosťou určená na použitie v stavebnícke pre strechy so sklonom, ventilované a strechy s plným debnením, pod všetky plechové krytiny vyrobené z rovného tabuľového plechu so stojatou drážkou falcom. Pozostáva zo štyroch vrstiev, dve z vlákien polypropylému a funkčného polypropylénového filmu ktorý zabezpečuje vysokú priepustnosť vodnej pary ako aj vodoodolnosť výrobku. Štvrtá vrstva na báze jednovrstvového polypropylénového vlákna je oddeľovacou vrstvou medzi vrchným polypropylénovým vláknom membrány a plechovou časťou strechy. Eurovent METALLIC má parametre vodoodolnosti na úrovni viac ako 3000 mm H2O, čo má hlavný vplyv na životnosť a trvácnosť výrobku. Obsahuje aj špeciálne stabilzujúce dodatky ktoré spôsobujú že odolnosť na UV žiarenie je 4 mesiace, vďaka čomu montáž strešného pokryta môže byť vykonaná s časovým oneskorením.


Eurovent METALLIC je výrobok najvyššiej triedy aj preto je označený originálnou etiketou. Originalitu výrobku potvrdzuje taktiež potlač na membráne, vďaka ktorej je montáž na streche jednoduchá a rýchla.

Strešná membrána EUROVENT METALLIC

Viac pohľadov
675,00 €

* Povinne vyplnené polia

675,00 €

Skúsenosti, moderná technológia, kompetentnosť, zreteľnosť a zodpovednosť, ako aj stabilita sú kľúčové ukazovatele odlišujúce značku Eurovent medzi inými značkami konkurencie. Počiatočné skúsenosti v technológii výroby siahajú do prvej polovice devedesiatych rokov minulého storočia. Aktívna činnosť v devedesiatych rokoch a prvej dekáde aktuálneho storočia značne rozvinula technologické možnosti ako aj know-how, čoho efektom sú ponúkané výrobky – jeden z najlepších v svojej triede. Výrobky Eurovent sú charakterizované modernými riešeniami, vyznačujúce sa vysokými užitkovými vlastnosťami (tesárom, investorom). Spolu s výrobkami Eurovent je ponúkaný bohatý servis v oblasti poradenstva, výberu produktov , hľadaní riešení, správnej montáže a používania ako aj systém záruky. Obchodným spoločnostiam a tesárom zaangažovaným v procese sú ponúkané školenia z oblasti najlepších stavebných riešení, podporených výrobkami Eurovent. Takto dáva značka Eurovent svojim klientom pocit bezpečnosti a životnosti, čo v prípade hydroizolačných materiálov pre stavebníctvo je kľúčovým činiteľom ovplyvňujúcim životnosť stavebných objektov.

1,5 m x 50 bm = 75 m2