Nožnice na plech

Popis

- pre obojstranné dlhé presné rezy,
- znižovanie sily potrebnej na rezanie
- vyrobený zo špeciálnej ocele s poplastovanou rukoväťou

Nožnice na plech

Viac pohľadov
25,00 €

* Povinne vyplnené polia

25,00 €

Stubai je svetoznáme rakúske turistické a lyžiarské centrum, ktoré sa nachádza v oblasti Tyrolských Álp. Region nevyniká len prírodnými scenériami a lyžiarskými strediskami, ale i storočnou tradíciou kováčských dielní a príbuzných remesiel.


Viac než 100 rokov sa v oblasti okolo mesta Fulmpes rozvíja priemyselné spracovanie ocele, ktoré nadväzuje na tradíciu kováčskych dielní, ktoré v tejto oblasti siaha až do 14. storočia. Medzi tradičné odbory patrili napr. výroba sečných a bodných zbraní a náradia pre banícky priemysel. V 17. storočí miestne kováčne vynikaly produkciou nožov a poľnohospodárského náradia. V súčasnosti sa miestné firmy zameriavajú na produkciu vysoko kvalitného náradia a nástrojov, jedinečných nožov, zahradníckého príslušenstva, horolezeckých pomôcok a výrobkov pre letecký šport.


Stubai Werkzeugindustrie je obchodnou značkou, ktorá združuje a zaisťuje 24 vačších či menších výrobcov pôsobiacích v oblasti Stubaital. Títo výrobcovia spracovávajú ročne niekoľko tisíc ton prvotriednej ocele. Združenie výrobcov pod jednov značkou bolo založené už v roku 1897 a od roku 1960 nesie súčastný názov Stubai.

1 ks